Telefony Samsung Galaxy S20 jsou oficiálně tady

Co nového telefony nabízejí

Asi se sluší popis odstartovat výbavou pro fotografování a natáčení. Na to jsou v Samsungu náležitě pyšní. A začneme rovnou od nejvybavenější verze Ultra. V té bude vládnout hlavní 108megapixelový senzor, který doprovodí 48 MPx teleobjektiv, 12 MPx ultraširoký foťák a taky ToF senzor. Vepředu je doplní selfie kamera s rozlišením 40 MPx. V oblasti focení mají nové S20 telefony několik vábniček. Model Ultra láká na extrémní stonásobný Space Zoom, což je digitální přiblížení. Méně vybavení sourozenci nabídnou třicetinásobné. U optického jde o hodnoty 10x (Ultra) a 3x (S20 a S20+). Všechny modely umí natáčet v 8K, fotit v nočním módu a nabízejí také funkci Single Take. Při té jen stisknete tlačítko spouště a při pomalém otáčení telefonu se umělá inteligence postará o automatické focení a úpravu snímků. Verze Ultra také disponuje systémem Nona Binning, která ve špatně osvětleném prostředí dynamicky pracuje s počtem pixelů a jejich “sléváním”.

Z hlediska výkonu narazíme hned u procesoru na zádrhel. Tedy alespoň pro zákazníky v ČR. Do evropské distribuce se oficiálně nedostanou modely s nejvýkonnějším čipsetem světa (podle dosavadních výsledků) Qualcomm Snapdragon 865, ale “jen” verze poháněné Exynosem 990. A jestli oficiální představení řady Samsung Galaxy S20 popřelo nějakou spekulaci, jsou to hodnoty RAM. Ano, skutečně se dočkáme i extrémní hodnoty 16 GB, ale základní hranice budou jiné. Původně se mluvilo o tom, že budou mít všechny verze minimálně 12 GB RAM. Není tomu tak. Modely S20 a S20+ dostanou osm, výkonnější S20 Ultra dvanáct a zmíněných šestnácti se dočká jen nejvybavenější a nejdražší verze. Ta bude mít také jako jediná úložiště o velikosti 512 GB. Všechny telefony budou mít displej s vysokou obnovovací frekvencí 120 Hz (zdroj: www.svetandroida.cz )

U mobilních telefonů Samsung Galaxy S20, S20+, S20 Ultra provádíme tyto opravy: výměna prasklý LCD displej, výměna hlasitý reproduktor, oprava mikrofon, výměna sluchátko, oprava vadný slot SIM, aktualizace softwaru telefonu, čištění telefonu, diagnostika telefonu zdarma*, nalepení ochranná fólie a tvrzené sklo, odblokování gesto obrazovky, oprava tlačítko hlasitosti +/- a tlačítko zapnutí on/off, oprava konektor nabíjení microUSB, oprava přední selfie fotoaparát, oprava porouchaná zadní kamera, výměna sklíčko fotoaparátu, výměna prasklý zadní kryt/sklo, výměna baterie, oprava utopený telefon (oxidace telefonu) a další. Neváhejte nás navštívit v jedné z našich poboček, nebo nám svůj telefon k opravě zašlete.

* diagnostika se neúčtuje v případě provedení navržené opravy (při odmítnutí opravy je cena diagnostiky 500,-)