Vážení zákazníci, z důvodu stěhování, bude pobočka Litevská 8 v pátek 29.11. otevřena pouze do 12:00. Od pondělí 2.12. nás najdete na nové adrese Moskevská 22, Praha 10 (Po-Pá 8:30-12:00 13:00-17:30, jen pár kroků od TRAM zastávky Ruská.) Děkujeme za pochopení

Doprava

Servis - Doručení poškozených zařízení do našeho servisu.

Osobní doručení

Po dokončení objednávky Vás budeme kontaktovat pro upřesnění opravy a vybereme pro Vás nejlepší pobočku kam můžete telefon doručit. 

Zařízení u Vás vyzvedneme a opravené přivezeme zpět

Využijte službu PPL Svoz - Vaše rozbité zařízení vyzvedne pracovník přepravní společnosti PPL u Vás doma nebo v práci. Následně doručí zařízení k nám do servisu, kde provedeme opravu, otestujeme, zabalíme a odešleme na Vaši adresu. Za opravu zaplatíte až při převzetí. Běžně máte opravené zařízení do jednoho týdne zpět. Tuto službu nyní poskytujeme zdarma při objednávce nad 1000 Kč.

dopravamobilstation01_1_original

Zašlete nám. zařízení na opravu poštou

Po dokončení objednávky Vás budeme kontaktovat pro upřesnění opravy. Následně nám Vaše zařízení zašlete poštou nebo jiným dopravcem. Po dokončení opravy zašleme opravené zařízení zpět na dobírku. (využíváme dopravce PPL, pokud vyžadujete Českou poštu napište nám to do poznámky).

Příslušenství

Objednávky do 16:00 odesíláme v ten samý den.