Vážení zákazníci, pobočka Slavíkova 16, Praha 3, bude v termínu 4.-14.2. uzavřena z důvodu dovolené. Využijte pobočku Komunardů 33, Praha 7 případně volejte 778 080 209 pro využití kurýrní služby. Děkujeme za pochopení.

Samsung Galaxy S8 G950 - Výměna krycího skla displeje

Kód: 15984
27 hodnocení
2 990 Kč

Uvedená cena je za náhradní díl i profesionální výměnu.

Stačí dokončit objednávku a naši technici Vás budou kontaktovat pro upřesnění termínu.

svoz-zdarma-200-200Využijte službu PPL Svoz - Váš rozbitý telefon vyzvedne kurýr přepravní společnosti PPL a opravený přiveze zpět. Tato služba je zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Navštivte jednu z našich poboček nebo dokončete objednávku, naši technici Vás budou obratem kontaktovat. Následně s Vámi domluví přesný postup vyřízení Vaší opravy.

Výměnu skla a výměnu dotykového skla je možné provést pouze za předpokladu, že na telefonu zůstal plně funkční displej, který zobrazuje a neobjevují se u něho žádné další vady. Výměna prasklého skla je možná pouze pokud na displeji není vidět barevná čára a nezobrazuje se černý flek nebo větší množství fleků a černých teček. Dále je nutné, aby byl funkční dotyk a nepoškozena dotyková vrstva. Vyhodnocení opravy s Vámi probere technik při předání přístroje do servisu nebo telefonicky před započetím opravy.

Máte rozbité, poškrábané, prasklé nebo jinak poškozené krycí sklo displeje u samsungu galaxy S8? Výměna krycího skla u Samsungu je cenově výhodnější forma opravy rozbitého telefonu. Nové krycí sklo displeje je totožné s originálním sklem 

Při výměně krycího skla displeje je nutné, aby displej zobrazoval i reagoval na dotyk. Musí být poškozené pouze sklo. Displej a dotyk nesmí projevovat žádnou vadu. Například pruhy na displeji, černé fleky, špatné barvy. 

Při opravě nepřijdete o svá data.

Zhotovitel neposkytuje záruku voděodolnosti u žádného zařízení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: