Vazeni zakaznici . Pobocka Jablonskeho 2, Praha 7 bude dnes otevrena od 14:00. Dekujeme ta pochopeni

Výměna rozbitého skla Samsung

Nejprodávanější

4 položek celkem

Vyberte svůj model zde

Prasklé sklo:

Výměnu skla a výměnu dotykového skla je možné provést pouze za předpokladu, že na telefonu zůstal plně funkční displej, který zobrazuje a neobjevují se u něho žádné další vady. Výměna prasklého skla je možná pouze pokud na displeji není vidět barevná čára a nezobrazuje se černý flek nebo větší množství fleků a černých teček. Dále je nutné, aby byl funkční dotyk a nepoškozena dotyková vrstva. Vyhodnocení opravy s Vámi probere technik při předání přístroje do servisu nebo telefonicky před započetím opravy.

 

Prasklý displej:

Výměnu displeje u rozbitého telefonu Samsung provádíme v případě, kdy Vám praskne celý displej a nezobrazuje, přestává postupně zobrazovat nebo zobrazuje a nefunguje dotyk. Výměna displeje je nutná i v případě, kdy sklo zůstane v celku a praskne jen displej pod dotykovým sklem. Výměna displeje se provádí jako výměna za kompletní díl, jenž tvoří zobrazovací displej, dotykové sklo a případně vrchní sklo. U některých modelů telefonů je výměna provedena včetně nového rámu. Naši technici s Vámi ochotně proberou možnosti opravy jednotlivých přístrojů.

Při standardních opravách výměna displeje nebo výměny rozbitého skla o svá data nepřijdete. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení